ОДЕСЬКИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
ГЕЙ-АЛЬЯНС УКРАЇНА

Наша історія

Квір Хоум: місце, де кожен може бути собою

Гей-альянс Україна, за підтримки шведської Агенції міжнародного співробітництва в галузі розвитку (SIDA), відкрила чотири громадські центри нового формату для представників ЛГБТ та всіх, хто нас підтримує. Ці центри мають на меті зміцнення та розвиток української квір-спільноти.

Відкриття центрів відбулося одночасно в Одесі, Житомирі, Кривому Розі та Києві. Новий формат отримав назву Квір Хоум, що підкреслює домашню атмосферу, створену координаторами для відвідувачів.

Кожен Квір Хоум має власну, не схожу на інших програму, яка створюється з урахуванням потреб і побажань місцевої спільноти. Жодних обов’язкових активностей – лише те, що справді цікаво гостям, які із задоволенням долучаються до організації та проведення заходів. У центрах уже відбулися вечори короткометражок, квартирники під гітару, кулінарні майстер-класи і, звісно ж, дискусії про політику.

Однак, якщо ви хочете чогось особливого і нестандартного – наприклад, разом варити мило – завжди будь ласка! Пропонуйте – включимо в програму, покличемо друзів.

Квір Хоум – це можливість знайомитися, спілкуватися і займатися чимось разом. Головне – робити це офлайн. А ще Квір Хоум – абсолютно безпечний простір, у якому приймають найрізноманітніші прояви вашої ідентичності.

Додаткові деталі:

  • Кожен Квір Хоум – це місце, де кожен може відчувати себе комфортно та в безпеці.
  • У центрах проводяться різноманітні заходи, які відповідають інтересам місцевої спільноти.
  • Центри є відкритими для всіх, хто хоче знайомитися, спілкуватися та займатися чимось разом.