ОДЕСЬКИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
ГЕЙ-АЛЬЯНС УКРАЇНА

Правозахист та громадський активізм

Право є мистецтво добра
і справедливості

Правозахист та громадський активізм є важливими для захисту прав людини та просування змін у суспільстві. Вони допомагають забезпечити, щоб усі люди мали рівні права та можливості, незалежно від їхньої раси, релігії, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших характеристик.

У сучасному світі, де права людини все частіше порушуються, правозахист та громадський активізм є життєво важливими для захисту людської гідності та створення більш справедливого та інклюзивного суспільства.

Наша команда вважає, що саме громадянський активізм, демонстрації та мітинги є основною рушійною силою для змін у державі та побудови по-справжньому справедливого і рівного суспільства. Перші наші вуличні акції відбулися в 2013 році як реакція на спробу розгляду законопроєкту, що обмежував громадянські права і свободи ЛГБТК-людей.

Ми активно виступаємо не тільки відстоюючи права ЛГБТК-людей, а й активно залучені в громадське і політичне життя регіону. Члени і членкині одеського підрозділу брали участь у різних міських акціях і мітингах, починаючи від часів Євромайдану і закінчуючи різноманітними антикорупційними акціями