Фінансова підтримка

ВГО “Гей-альянс Україна” — неприбуткова організація. Це означає, що ми не отримуємо прибутку від своєї діяльності. І все, що ми робимо, відбувається коштом донорів та простих людей, які донатять нам. За свою діяльність ми регулярно звітуємо, щоб кожна людина могла бачити та знати, на що саме ми використовуємо гроші.

Завдяки пожертвам люди, які звертаються до нас, можуть самостійно вирішувати свої нагальні вітальні проблеми. Завдяки донатам люди можуть жити по-людськи. Тож якщо ви хочете доєднатися до важливої справи — ось посилання на сторінку, де можна це зробити: https://upogau.org/donate-ua/. Не буває маленької допомоги, кожна гривня — важливий внесок у спільну перемогу.

 

 

Збір коштів на центр гуманітарної підтримки для міста-героя Миколаєва. Посилення спільноти в прифронтовому регіоні, допомога з соціалізацією, забезпечення базових потреб для ЛГБТК+. 

Зібрано в січні 2024 р.
10 грн.

Збір коштів на медикаментозну підтримку для ЛГБТК+, що постраждали внаслідок війни. Підтримка людей, що потерпають від хронічних захворювань, гормональних порушень, ментальних розладів. 

Зібрано в січні 2024 р.
10 грн.
Збір коштів на закриття потреб в продуктах для 100 людей, що опинилися в скрутному становищі внаслідок повномасштабної війни. Ціль — підтримка 100 людей на найближчий період
Зібрано в січні 2024 р.
10 грн.